Forever Flowers

Aneb „květiny co voní láskou“….Jedná se o trvanlivé, látkové, sušené nebo jinak stabilizované květiny, které si svoji krásu mohou zachovat navždy:) Kytičky jsou vyrobeny z různých materiálů, takže na základě toho jsou různě odolné, některé opravdu nikdy neuvadnou, nevyblednou, odolají nástrahám počasí a jejich majitelé je mohou mít doma s dostatečným předstihem. Můžete je zvolit jak na svoji svatbu, oslavu, výzdobu domácnosti, nebo také jako náhradu živých květin na různé akce, narozeniny, nebo jen tak pro radost.  

Dekorace

V rámci mého porfolia najdete různé dekorace, doplňky a součásti výzdoby. Pokud Vás některé zaujmou, neváhejte mě kontaktovat, případně navštivte můj eshop, který budeme postupně rozšiřovat. Některé doplňky mohou být dostupné také ve větším množství nebo barvě. 

Dekorování akcí

 

Součástí mé nabídky je možnost kompletní výzdoby různých akcí, jako jsou svatby, oslavy, narozeniny, křtiny, rozlučky se svobodou, baby shower, zásnubní pikniky, prostě co si budete přát:). Celkové pojetí ladíme vždy individuálně dle domluvy, Vašich představ a snů, tak aby vše korespondovalo s Vaší vysněnou představou o konkrétních okamžicích. Dekorování každé akce se snažím navrhovat přesně podle Vašeho přání, osobnosti, místa, stylu a události.

Půjčovna

Na Vaši svatbu nebo jakoukoliv akci si můžete zapůjčit některou z našich dekorací, případně celý set. Jejich výběr a vše potřebné spolu doladíme individuálně. Pro bližší představu a insipiraci se můžete podívat na fotky z různých akcí nebo svatebních editoriálů.