Nadpis 1

Vítejte na mých stránkách! Salon Top4you je tu pro Vás, Vaše sny a přání a děkuji za Vaši důvěru. Moc si toho vážím….

Najdete tu různé – společným jmenovatelem je hlavně to, že jsem vše vybírala, nebo tvořila s láskou a přesvědčením, že by to i pro Vás mohlo být to pravé.

Současná podoba Top4you je výsledkem mnoha cestiček osudu a několikaletého vývoje, kdy jsem se z personálního managementu a HR dostala přes kosmetiku k floristice a kdy se naopak mé sny staly skutečností…. A nyní bych byla ráda, kdybych mohla alespoň nějaké zase splnit já Vám…

 

Jste to Vy, odkud pochází prvotní impuls, inspirace a směr, kam se můžeme vydat.

Salon Top4you je „tak trochu jiné květinářství“, kdy naše hlavní myšlenka je TRVANLIVOST. Tím se zásadně lišíme od jiných květinářství, nebo květinových ateliérů. Naše kytice jsou prostě neobyčejné – vytvořené tak, aby zůstaly krásné neobyčejně dlouho.

Výzdoba

Nadpis 2

Salon Top4you nabízí výrobu květin ve stylu „forever flowers“ – květiny co neuvadnou. Jedná se především o látkové, sušené a různě stabilizované květiny nebo jejich kombinaci, díky čemuž získávají svůj půvab.

 

Součástí mé nabídky je také možnost výzdoby akcí, jako jsou svatby, rozlučky se svobodou, zásnubní pikniky, dětské oslavy, narozeniny, prostě co si budete přát:).

Celkové pojetí ladíme vždy individuálně dle domluvy, představ a snů, tak, aby vše korespondovalo s Vaší vysněnou představou o konkrétních okamžicích, a odráželo celkový styl, místo, osobnost i danou událost.

© Copyright – 2024. Top4side s.r.o. | Rights Reserved. Designed by Peter Huňady & Oliver Cuker.