Veronika

Jsem Veronika, majitelka a duše Salonu Top4you. Příběh mého salonu je výsledkem mnoha cestiček osudu a několikaletého vývoje, kdy jsem se z personálního managementu dostala oklikou k „trvanlivé floristice“.

Během mateřské dovolené jsem si postupně hrála s vybavováním našeho čerstvě dostavěného domu, sem tam udělala nějakou kytičku nebo obdarovala kamarádky.

Okolí si nemohlo nevšimnout, že pořád něco vymýšlím, tvořím a dekoruji, takže kamarádky si dělaly legraci, že u mě ladí s pokojem i kočárek s miminkem.

Jednou ale přišla prosba od kamarádky, jestli bych jí nevyzdobila celou svatbu a neudělala tyhle úžasné kytičky, které jí vydrží navěky.

A co začalo jako malý projekt pro kamarádku, rychle se rozrostlo do plnohodnotného podnikání a mojí velké vášně.

Postupně jsem se z dílny na kuchyňském stole potřebovala přesunout do většího skladu na zahradě, (který mi musel manžel samozřejmě postavit), brzy na to jsem si pronajala i garáž, umístila „samoobslužnou skříň“ před dům a nakonec zařídila vlastní showroom v Brně, kde si můžete vše naživo prohlédnout, vybrat, nebo jen půjčit.

Největší zásluha ale patří mému manželovi, který mi stál ve všech nápadech i projektech po boku. A to jak psychicky, tak fyzicky a samozřejmě i finančně. Tím, že mi tohle umožnil (a stále umožnuje), jsem nechala svůj kreativní motor zažehnout a ten už jede nezastavitelně dál.

Dokonce i obě moje děti jsem vtáhla do „celorodinného projektu“, provozu „forever flowers boxu“, přípravy různých akcí a radosti z každého nákupu ve skříni před domem.

Můj sen se tak s každou další kytičkou postupně proměňuje ve skutečnost, takže teď se snažím zase já plnit sny vaše…..  

© Copyright – 2024. Top4side s.r.o. | Rights Reserved. Designed by Peter Huňady & Oliver Cuker.