Portfolio

 

Elen & Jirka

Svatba Elen a Jirky je pro mě srdcovou záležitostí po mnoha stránkách. Nejen, že jsou to moji přátelé. Také proto, že díky jejich důvěře jsem v sobě mohla nechat svůj vnitřní „kreativní motor“ zažehnout, a nechat ho rozjet naplno. Díky tomu jsem pochopila, co mě nejvíc láká, inspiruje, naplňuje, a proto teď mohu dělat tuhle úžasnou práci.

Jejich svatbu mi tak nějak vložili do rukou a kompletně ji nechali na mě. Co se týče dekorací, svatebního kvítí, přípravy svatební tabule, líčení nevěsty a dokonce i svědčení ženichovi:).

Svatbu měli komplet ve Vile Daniele na jižní Moravě v obci Úvaly kousíček od Valtic. Bylo to naprosto kouzelné místo s krásnou zahradou, kde proběhl samotný obřad i hostina pod pergolou.

Součástí jejich svatebního dne byla také prohlídka vinného sklípku a ochutnávka místních vín.

Elen měla romantické jemně splývavé šaty s kraječkou ze svatebního salonu Dany Svozílkové ve Zlíně a svůj den si v nich naprosto užila.

Focení novomanželů s malebnými výhledy na celou Pálavu každé fotce dodávalo ten dokonalý punc opravdovosti a romantiky. 

Veškeré květiny i výzdobu jsme spolu ladily do jemných odstínů růžové a starorůžové. Kytice pro nevěstu byla samozřejmě také ve stylu „forever flowers“, takže ji má jako vzpomínku na nejkrásnější den v životě napořád. 

 

Elen a Jirka

Verča & Honza

I když si mě nevěsta Verunka našla díky příspěvku na Facebooku, zjistila jsem, že necestovala z žádné dálky. Shodou okolností bydlela ve vedlejší vesnici a tak si přišla svoje svatební kvítí vybrat osobně do mého salonu.

Probraly jsme, jakou by měla barevnou představu, v jakém stylu bude svatba a jaké kytičky by chtěla ve své kytici mít. Také jsme doladily, kdo všechno bude mít jaké kytičky, babičky, maminky, ženich….

Verunka měla jeden „speciální požadavek“, a to, aby její kytička obsahovala nějaké obilí… její příjmení za svobodna znělo totiž „Ovesná“:)

Příprava jejích kytiček mě moc bavila a když jsem pak měla možnost vidět fotky ze svatby, měla jsem velkou radost, co za krásu z mého tvoření vzniklo:) Kytičky byly krásné a fotky ze svatby ještě krásnější!!!  

 

Děkuji moc za Vaši důvěru svěřit mi do rukou nejdůležitější kytičky ve Vašem životě! 🙂