Můj příběh – příběh Top4you

Vítám Vás na mých stránkách…. a brzy třeba i v mém salonu:)

Jmenuji se Veronika Juřicová.

Jsem máma dvou dětí (čtyřletého chlapečka a dvouleté holčičky) a manželka jednoho bezva chlapa, bez kterého by Top4you nemohlo fungovat.

Právě láska k nim třem mě vedla k myšlence, že se po mateřské k původní profesi už asi nevrátím. Přestože jsem vystudovala obor Personální management na Masarykově univerzitě v Brně a pár let v této oblasti pracovala, děti a manželovo časově náročné zaměstnání mě donutily už během mateřské hledat alternativy, co budu dělat pak:)

Protože jsem holka nadšená a kreativní, kterou baví asi milion věcí, od estetiky, módy, péče o sebe, stylingu, psychologie, bytového designu, vaření, šití, vyrábění, možností byla spousta…. Místo salonu tu mohla být třeba cukrárna nebo butik:) Postupem doby se ale vše vykrystalizovalo, nadšení pro kosmetiku a celkovou práci s visáží převládalo, a tak jsem se vydala tímto směrem. Absolvováním kurzů, získáním profesní kvalifikace a dalším vzděláváním v oboru mé nadšení jenom zesílilo:) Chybělo tedy jen sen jedné euforické mámy dotáhnout k dokonalosti a pomocí cihel, betonu a elektroinstalací ho zhmotnit. Za to moc děkuji svému manželovi, který mě v nadšení podporoval, neváhal a rozebral hotovou dlažbu a postavil moje „holčičí království“. Které teď vlastně bude i Vaše.

Byla bych moc ráda, kdybyste se tu cítila skvěle, odpočala si, načerpala novou energii, odcházela krásnější a zregenerovanější, s větším sebevědomím a s pocitem, že jste si dopřála chvíli pro sebe…. Co si budeme nalhávat, být skvělá máma, manželka, dcera, kamarádka, šéfová a sousedka… to dá někdy zabrat. A pak nemáme mít vrásky kolem očí, špatně vytrhané obočí, pupínky na bradě, nebo celkově trochu šedivý výraz ladící s nábytkem…

Pokusím se udělat vše pro to, aby moje kosmetika byla malinko jiná, aby byla péčí nejen o Vaši pleť, ale aby se skrze Vaši pleť pečovalo i o VÁS.

Budu se na Vás těšit:)

Na co vše se můžete zatím těšit Vy, najdete na dalších stránkách……

PS: Samozřejmě na kosmetiku mohou i páni:)

Kosmetiku můžeme propojit také s proměnou Vaší vizáže:) V ideálním případě doporučuji kombinaci…. Každopádně budete odcházet nadšená, sebevědomá a natěšená, jaké budou reakce okolí na živo, případně na fotky, které si odnesete:) Věřte mi, že jsem zářným příkladem, jak pěkně to funguje u mě i u klientek 🙂 🙂 A se židlí si Vás už doma nikdo nesplete:)