Pro dosažení maximálních účinků v péči o pleť jsem pro Vás připravila několik variant kosmetického ošetření a stylingu. Každá obsahuje pečlivě zvolené přípravky, které odpovídají právě Vašemu typu pleti.

Mým přáním je, aby každá návštěva kosmetiky byla pro zákaznici nejen přínosem po stránce zdravé a čisté pleti, ale také relaxací, vzácnou chvilkou pro sebe sama, odpočinkem a pohlazením po duši, kdy se cítí krásná a jedinečná a odchází odpočatá a s pocitem, že je krásnější, mladší a vitálnější. Přestože mohou některé procedury citlivější pleť podráždit, udělám vše pro to, abyste z mého salonu odcházela zrelaxovaná, upravená a s jemným nalíčením, které jistě ocení i Váš partner, manžel, nebo kamarádka:).

V klasicé kosmetice si můžete zvolit ze dvou variant náročnosti ošetření:

Základní ošetření BASIC:

Odlíčení pleti, povrchové čištění pleti a tonizace, peeling, hloubkové čištění pleti pomocí přístroje Nu Skin AgeLOC Lumispa a ultrazvukové špachtle, aplikace aktivních látek, kosmetická masáž, pleťová maska, aplikace závěrečného séra a krému, jemné líčení. Konkrétní procedury a produkty individuálního kosmetického ošetření jsou zvoleny podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti.

Ošetření SPECIAL:

Odlíčení pleti, povrchové čištění pleti a tonizace, peeling, hloubkové čištění pleti pomocí přístroje Nu Skin AgeLOC Lumispa a ultrazvukové špachtle, aplikace aktivních látek, kosmetická masáž, pleťová maska, aplikace závěrečného séra a krému, jemné líčení. Konkrétní procedury a produkty individuálního kosmetického ošetření jsou zvoleny podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti. Součástí tohoto ošetření je také barvení řas, úprava obočí, případně depilace problematických partií.

Dle typů pleti rozlišuji následující druhy kosmetické péče.

  • Mineral ošetření pro všechny typy pleti
  • Balance ošetření normální a smíšené pleti
  • Control ošetření mastné pleti
  • Special ošetření problematické a aknózní pleťi
  • Hydro ošetření suché a křehké pleti
  • 2DERM ošetření citlivé a intolerantní pleti
  • Blue detox ošetření
  • Dermaclinic ošetření zralé a náročné pleti

Momentálně žádanou procedurou je Vaše PROMĚNA

Díky skvěle padnoucímu make-upu, líčení očí, tvářence, konturování a dalším kouzlům zvýrazníme Vaši krásu, ukážeme Vaše přednosti, potlačíme nedokonalosti a celá rozzářená prostě prokouknete:) Možná budete sama překvapená, jak málo stačí a co dovede pár triků:) Součástí proměny je také focení, aby bylo možné si tento skvělý pocit uchovat napořád. Pokud budete chtít, líčení Vás také naučím:)